t4HO1n

t4HO1n

Nasıl çalışır

Evlerinizden dışarı adım atmanızı ve en azından evlerinizi yenileme veya temizleme dürtüsünü hissetmenizi oldukça zorlaştıran yoğun ve telaşlı yaşam tarzınızı anlıyoruz. Bu nedenle, evinizden dışarı adım atmanıza gerek kalmadan geniş bir hizmet yelpazesini alabilmeniz için, güzellik uzmanı, masaj, tamirci, temizlik, özel ders vb. 52'ye yakın hizmeti bulunan Kahyam'ı sizlere sunuyoruz. birkaç isim.

 • KAYIT VE GİRİŞ E-posta adresinizi, telefon numaranızı ve Facebook, Twitter ve Google+ gibi sosyal medya platformlarınızı sağlayarak uygulamada kendinizi kaydedin. Uygulamaya zaten kayıtlıysanız, kimliğinizi ve şifrenizi girerek giriş yapın.
 • REZERVASYON HİZMETLERİ İstediğiniz Alt Hizmetleri seçin ve Nakit / Kart veya Uygulama İçi Cüzdan ile Ödeme yapın.
 • İŞ İLERLEMESİNİ TAKİP EDİN Hizmet rezerve edildikten sonra, Uygulamada İş İlerleme durumunu takip edebilirsiniz.
 • GERÇEK YORUMLARINIZI VE GERİ BİLDİRİMİNİZİ EKLEYİN Sağlayıcıya özgün ve değerli geri bildiriminizi verin. Büyümelerine yardımcı olur.

Kazanmak için Kaydolun

Profesyonel Hizmetler sunan ve Sağlayıcının işleri anında almasını ve ilk günden itibaren para kazanmasını sağlayacak sorunsuz bir platform. Pek çok özellikle yüklü olan platformumuz, ne yaparsanız yapın, bir esinti gibi bir iş bulmanıza yardımcı olacak!

Rezervasyon Hizmetlerine Kaydolun

Araba Yıkama, Güzellik Uzmanı, Ev Temizliği, Çekici Kamyon vb. Gibi Birkaç Dokunuşta Muhteşem Hizmetler rezervasyonu yapmak için kaydolun. Bir Hizmet seçin ve Anında bir Sağlayıcı rezervasyonu yapın.

Kalite Anahtardır

Bizimle bir hizmet sağlayarak ihtiyacınız kadar para kazanın.

 • Biraz para kazan

  Tedarikçilerimizle ilgilenmeyi asla unutmayız. Uygulamamızla bağlantılı Sağlayıcılar, ellerinden geldiğince para kazanabilirler. Sağlayıcılar her hafta ödeme talebinde bulunabilirler.

 • Kendi programınızı belirleyin

  Programımıza göre bir hizmet sunmaları için sağlayıcılara asla baskı yapmayız. Ücretsizdirler ve uygun programlarına göre bir hizmet sağlayabilirler. İşinizin patronu olun.

 • Güvenli

  En son teknolojiyi kullanarak, sağlayıcıların güvenliğine de odaklanıyoruz. Kullanıcılar kadar eşit derecede önemlidirler. Her ikisinin de platformumuzdan memnun olmasını sağlıyoruz.

Download App

Aynı şey için birden fazla uygulama indirmenize gerek kalmamasını sağlayacak, daha önce hiç görülmemiş bir sağlayıcı deneyimi yaşamak ister misiniz? Sırasıyla Android Play Store'da ve iOS App Store'da bulunan cubejekx2021'i indirin ve güzellik uzmanı, masaj, tamirci vb. gibi 52'ye yakın ve daha fazla hizmet alın.

 • Kolay Servis Rezervasyonu
 • Çoklu Ödeme Seçenekleri
 • Fiyat Tahmini
 • Müşteri Hizmetleri Desteği
Google Oyun Uygulama mağazası
İletişim Hadi Konuşalım +90 850 885 0 665
Kadıköy / İstanbul

Haber bültenimize abone ol

t4HO1n