t4HO1n

t4HO1n

Nasıl çalışır

Sürmek teslimatlar ve diğer isteğe bağlı hizmetler gibi çok çeşitli hizmetler vaat eden cubejekx2021 hoş geldiniz.

Çok kolay işlemlerle, bir akıllı telefon veya iPhone cihazınızdaki birkaç dokunuşla bir sürüş ya da herhangi bir hizmet ve teslimat sipariş edebilir veya web sitenizden ve parmaklarınızın ucundaki hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Aşağıda, hizmetler, bir yolculuk veya teslimat rezervasyonu yaparken veya sipariş verirken sizi desteklemek için bu muhteşem çözümün temel çalışması açıklanmaktadır ve daha sonra benzersiz bir sürüş, teslimat veya hizmet garanti edilmektedir.

Tek yapmanız gereken cubejekx2021 çözümüne girmek, sosyal medya tanıtıcısı, ad, cep telefonu numarası ve e-posta adresini içeren ayrıntıları sağlamak ve daha sonra tüm hizmetleri içeren ekranla sunulmak için uygulamaya girmek.

Şimdi ihtiyacınız olan hizmeti seçin ve konum bilgilerinizi verin. Bu adımı yürüttüğünüz anda yakınınızdaki sağlayıcılara bağlanırsınız. Şimdi istediğiniz servisi, teslimatı veya sürüşü seçmeniz ve daha sonra servisi rezerve etmeniz gerekiyor. Bundan sonra birkaç dakika içinde servisin, sürüşün veya teslimatın keyfini çıkarabilir ve sürüş, teslimat veya hizmeti gözden geçirebilir ve inceleyebilirsiniz. Bu kadar kolay!

Haber bültenimize abone ol

t4HO1n