t4HO1n

t4HO1n

Yardım Merkezi

Bu çoklu hizmet çözümünden aldığınız veya sunduğunuz hizmetlerle ilgili olarak size, değerli müşterilerimize, tedarikçilerimize / sağlayıcılarımıza ve ayrıca mağazalara ve restoranlara yardımcı olacak cubejekx2021 Yardım Merkezine hoş geldiniz.

Önce girişi tartışalım. Bunu, sosyal medya ayrıntılarınızı girerek veya uygulamaya büyük bir kolaylıkla girmenize yardımcı olacak ad, cep telefonu numarası ve e-posta adresi gibi ayrıntıları sağlayarak yapabilirsiniz.

Daha sonra, uygulamaya girdiğinizde, ondan ihtiyacınız olan hizmeti seçebilir, konumunuza ayrıntıları sağlayabilir, hizmetleri rezerve edebilir ve daha sonra bir süre içinde güvenilir sağlayıcılarımızdan bulunduğunuz yerde hizmeti alabilirsiniz.

Son olarak, siz, yani müşterilerimiz, tedarikçilerimiz / sağlayıcılarımız, restoranlar / mağazalar, bu çoklu hizmet uygulamasını kullanırken genel memnuniyetinizi anlamamıza yardımcı olacak bir değerlendirme ve değerlendirme verebilir.

Öyleyse gelin, bu benzersiz uygulamaya dalın ve bugün cep telefonunuza indirin, bu uygulamayı kullanır kullanmaz bize uzun süre yapıştırılacağınızı garanti edebiliriz. Hayır, böbürlenmek değil. Uygulamayı kendiniz kullanın ve hizmetleri bir bütün olarak alma ve sunma şeklinizin farkını görün.

Haber bültenimize abone ol

t4HO1n