t4HO1n

t4HO1n

Hakkımızda

60+ Hizmet Artık Parmaklarınızın Ucunda

Sayısız uygulama için bu kadar çok parolayı hatırlamak zorunda kalırken karşılaştığınız zorluğu anlıyoruz. Bu nedenle, bunu kolaylaştırmak için, güzellik vb. gibi binicilik, teslimat ve büyük hizmetleri bir arada sunan Kahyam.comi size getiriyoruz.

Türkiye’de binlerce usta ile milyonlarca müşteriyi bir araya getirmek hedefi ile uzman ekibimiz tarafından 2016 yılında hazırlanmaya başlanan KAHYAM.COM.com inşaat ve hizmet sektöründe sizin en büyük yardımcınızdır. KAHYAM.COM.com; alanında uzman ve sektörlerinde başarılı girişimciler tarafından kurulmuş sımsıcak bir ailedir. Müşterileri ile satıcıları arasında en hızlı ve sağlıklı iletişimi kurmak için gece gündüz çalışan ekibimiz, yapının her parçasını ailenin bir üyesi olarak görmektedir. En ince ayrıntılarına kadar kullanıcı rahatlığı için hazırlanan bu sistemin her alanında alın terimiz mevcut. Hayatı sizler için kolaylaştırmayı bir amaç edindik. İstanbul merkezli şirketimiz ve Türkiye’nin her köşesinde yer alan çözüm ortaklarımız ile hizmet sektörüne bakış açınızı değiştirmeye niyetliyiz.


KAHYAM.COM! Hizmet Sektörünün Geleceğini Sizlere Sunuyor!
 

Taksi, Moto ve Fly Rides

Bir taksi, motor veya havada yolculuktan yararlanın. Taksi veya moto yolculuğu için rezervasyon yaptırmak istemeniz durumunda alma ve bırakma konumunuzu belirtin ve yakındaki hava istasyonuna bağlanmak için konum ayrıntılarınızı ekleyin ve rahatlıkla gideceğiniz yere gidin. Ayrıca kiralık bir taksi veya motora da binebilirsiniz.

Talep Üzerine Teslimat

Her türlü yiyecek, market, paket veya teslimat alın. Sadece konumunuzu belirtin ve yakındaki mağazalara veya restoranlara bağlanın. İhtiyacınız olan öğeleri veya yemekleri seçin ve ardından teslim alın.

İsteğe Bağlı Hizmetler

Sahip olduğunuz yoğun yaşam tarzını anlıyoruz. Kişiselleştirilmiş hizmetler alabileceğinizden emin olmak için size güzellik, masaj, araba yıkama gibi isteğe bağlı hizmetleri tek bir yerde sunuyoruz.

Öne Çıkan Özellikler

cubejekx2021 , tek bir yerde yolculuklar, teslimatlar ve isteğe bağlı hizmetler gibi 60'tan fazla büyük hizmet sunar. İhtiyacınız olanı seçin ve büyülenin. cubejekx2021 benzersiz olduğu aşağıda açıklanmıştır.

Kolay Ödeme

Önceden entegre edilmiş cüzdanımızın yanı sıra nakit, kart veya cüzdan gibi farklı ödeme modlarından seçim yapma esnekliği ile ödeme işleminin kolay olmasını sağlıyoruz.

Gerçek Zamanlı İzleme

Bir yolculuk, teslimat veya hizmet için süresiz olarak beklemek zorunda kaldığınızda hissettiğiniz hayal kırıklığını anlıyoruz. Bu nedenle, gerçek zamanlı izleme özelliğimizle, yolculuğun, teslimatın veya sağlayıcının nerede olduğunu ve tam varış zamanını takip edebilirsiniz.

cubejekx2021 Nasıl Kullanılır

cubejekx2021'in kullanımı ve çalıştırılması son derece kolaydır. Burada, tek bir yerde yolculuklar, teslimat ve talep üzerine hizmetler gibi 60'tan fazla hizmet alacaksınız. Bu cömert uygulama böyle çalışıyor.

Haber bültenimize abone ol

t4HO1n